По мой опит – не си струва.
Майсторът им се постара, и според него е станало много прилично. Ако ви каже обаче някой, че не си личи почти колкото и преди… хм. Не съм капризен и мрънкало, но очаквах нещо по-добро.
Предполагам, че механичната здравина на стъклото е възстановена, поне отчасти. Но следващия път при подобен проблем смятам да си взема ново стъкло.
… И си мисля, че ако отново можех да се върна в оня момент, когато стъклото се спука, пак нямаше да наругая човека, който го спука от добро сърце и желание да услужи. Достойнството и човечността ми струват повече от автостъклата.
И когато си помисля за това, ядът ми минава. Защото разбирам как с тази си оценка съм спечелил нещо, което струва повече от всички пари на света. (Това като обяснение за хората, които мерят всичко в пари.) Днес ще си легна по-свестен и по-силен отпреди. Чак велик сигурно не – но прибавил мъничко към каквото имам.
Малко ли е?
Много ли е?
Достатъчно е.